Ubytování

Vážení účastníci,

rádi bychom Vás informovali o nově vzniklé situaci týkající se ubytování v rámci Mezinárodních interpretačních kurzů Zábřeh.

V těchto dnech jsme byli informováni vedením Střední školy sociální péče a služeb Zábřeh o novém rozhodnutí zřizovatele školy rekonstruovat vnitřní prostory objektu Domova mládeže. Rekonstrukce bude zahájena rozhodnutím zřizovatele již koncem června 2018 a celý objekt bude uzavřen (původně měla být rekonstrukce zahájena až v druhé polovině července).

Vzniklou situaci jsme nyní nuceni řešit přesunem nabídky ubytování do budovy Domova mládeže při VOŠ a SŠA Zábřeh, která figurovala jako další možnost výběru ubytování na MIK.

Všem účastníkům MIK, kteří při výběru ubytování preferovali Domov mládeže při SŠSPaS Zábřeh, se velice omlouváme za komplikace a věříme, že to nijak neovlivní průběh kurzů.

Změna se týká také místa poskytování stravy. Kompletní menu (snídaně, oběd, večeře) je zajištěno v jídelně ZŠ Školská, která se nachází v bezprostřední blízkosti budovy ZUŠ Zábřeh. Cena za stravování zůstává zachována v původní výši.

Děkujeme za pochopení.

a

Ubytování Cena za lůžko/noc Popis

Domov mládeže při Vyšší odborné škole a Střední škole automobilní, Zábřeh, U Dráhy 6

http://www.spsa-za.cz/

180,- Kč 2 a 3lůžkové pokoje,

sociální zařízení společné