Taneční lektoři

Anita Law

Anita Law

Narodila se v Londýně, kde vystudovala Arts Educational School se zaměřením na klasický tanec (metody R.A.D., I.S.T.D., a metoda Cecchetti), charakterní tanec, jazz, moderní tanec (metoda Graham), tip tap a Benesh Notation.

Působila po celé Itálii se společností Compagnia Italiana di Operetta a dále v různých inscenacích v Teatro Comunale di Mantova a v Metropolitní opeře v New Yorku. V New Yorku 6 let řídila baletní školu Glen Ballet Studio, kde současně vyučovala metody R.A.D. a I.S.T.D.. Její studenti se podíleli na inscenacích opery v National Grand Opera.

více
MgA. Vendula Poznarová

MgA. Vendula Poznarová

Její interpretační minulost je spojena s prostředím společenských tanců. Je vicemistr ČR v latinsko-amerických tancích a mistr světa v latinsko-amerických formacích. Aktuální choreografická tvorba je spojena se současným tancem. V roce 2015 absolvovala v magisterském programu oboru choreografie na pražské HAMU. V roce 1999 založila a vedla dětské taneční studio Hot Shenose a v roce 2010 otevřela a řídí renomované taneční zázemí na Nám. Míru v Praze "Contemporary – prostor pro tanec”.

více
Ing. BcA. Petra Dědková

Ing. BcA. Petra Dědková

Začínala v ZUŠ A. M. Buxton scénickým a lidovým tancem, poté se věnovala latinsko-americkým a standardním tancům jako člen TK TAKT. Jako člen Hot Shenose prošla kurzy moderny, contemporary a baletu. Účasnila se také tanečních kurzů street dance a pravidelně navštěvuje mezinárodní workshop Tanec bez hranic. Po absolvování VŠE oboru Informační management na fakultě Informatiky a Statistiky absolvovala Pedagogiku tance na Akademii múzických umění v Praze. Jako lektor spolupracuje s Uměleckou školou A. M. Buxton, TS Ballare a Vyšší odbornou školou Hereckou, kde vyučuje moderní tance. Je vedoucí dětského oddělení Hot Shenose v Contemporary - prostor pro tanec.

více
Patrik Čermák

Patrik Čermák

Vystudoval Taneční centrum Praha, které úspěšně zakončil v roce 2012. Během studií působil ve školních souborech Baby Balet Praha a Balet Praha junior. V letech 2012 – 2014 působil v baletním souboru Jihočeského divadla. Od roku 2014 je členem Pražského komorního baletu. V současné době také spolupracuje s Lenkou Vagnerovou & company.

více