Taneční lektoři

Anita Law

Anita Law

Narodila se v Londýně, kde vystudovala Arts Educational School se zaměřením na klasický tanec (metody R.A.D., I.S.T.D., a metoda Cecchetti), charakterní tanec, jazz, moderní tanec (metoda Graham), tip tap a Benesh Notation.

Působila po celé Itálii se společností Compagnia Italiana di Operetta a dále v různých inscenacích v Teatro Comunale di Mantova a v Metropolitní opeře v New Yorku. V New Yorku 6 let řídila baletní školu Glen Ballet Studio, kde současně vyučovala metody R.A.D. a I.S.T.D.. Její studenti se podíleli na inscenacích opery v National Grand Opera.

více
MgA. Vendula Poznarová

MgA. Vendula Poznarová

Její interpretační minulost je spojena s prostředím společenských tanců. Je vicemistr ČR v latinsko-amerických tancích a mistr světa v latinsko-amerických formacích. Aktuální choreografická tvorba je spojena se současným tancem. V roce 2015 absolvovala v magisterském programu oboru choreografie na pražské HAMU. V roce 1999 založila a vedla dětské taneční studio Hot Shenose a v roce 2010 otevřela a řídí renomované taneční zázemí na Nám. Míru v Praze "Contemporary – prostor pro tanec”.

více
Ing. BcA. Petra Dědková

Ing. BcA. Petra Dědková

Svou interpretační kariéru začala na ZUŠ A. M. Buxton v Úpici. Pokračovala v klubu společenských tanců Takt v Červeném Kostelci. Studium ji přivedlo do Prahy, kde se nadále věnovala současnému tanci a jeho interpretaci v divadelních představeních Contemporary – prostor pro tanec. Její talent a zájem o tanec ji dovedl na pražskou HAMU, kde absolvovala v oboru pedagogika tance – moderní a klasický tanec. Nyní řídí provoz Contemporary – prostor pro tanec a také pobočku pro východní čechy ve Rtyni v Podkrkonoší, kde již třetím rokem vede kurzy současného tance, street dance a latina pro děti i dospělé.

více
Patrik Čermák

Patrik Čermák

Vystudoval Taneční centrum Praha, které úspěšně zakončil v roce 2012. Během studií působil ve školních souborech Baby Balet Praha a Balet Praha junior. V letech 2012 – 2014 působil v baletním souboru Jihočeského divadla. Od roku 2014 je členem Pražského komorního baletu. V současné době také spolupracuje s Lenkou Vagnerovou & company.

více